Probiotics International Ltd - výrobce Bio-Kult

Probiotics International Ltd. (dříve Protexin, založená roku 1992) je firma zaměřená na výzkum, vývoj a výrobu produktů nejvyšší kvality pro humánní i veterinární použití. Hlavním motem firmy je “věda a příroda v rovnováze”. Příroda je ideálním zdrojem pro účinnou péči o naše zdraví, aplikovaný výzkum a poznání těchto zdrojů může být prospěšným jak pro člověka, tak i pro zvířata.

V praktickém životě pak dodržování hlavního mota firmy znamená, že všechny probiotické přípravky firmou vyráběné jsou podrobeny velmi rozsáhlému výzkumu jejich bezpečnosti a účinnosti pro spotřebitele. Firma Protexin velmi úzce spolupracuje s předními univerzitami (např. Univerzita v Readingu, Royal Holloway University apod.), klinikami a výzkumnými centry po celém světě a i v současnosti je v běhu několik klinických studií. Firma se stále snaží vylepšovat své výrobky, ale nikdy to není na úkor jejich přírodního původu.

Protexin vyrábí své produkty v moderních výrobních prostorách vybavených nejvyspělejší výrobní technikou v hrabství Somerset v jihovýchodní části Anglie. Na všechny výrobky firmy jsou kladeny tytéž kvalitativní nároky a požadavky jako na farmaceutické výrobky a firma Protexin je držitelem následujících certifikátů kvality: SVP (Správná výrobní praxe MHRA), ISO 9001:2008 a BETA NOPS.

Stránky výrobce: Protexin.com